وب کاران نشانه اعتبار شماست

وب کاران شرکتی با سابقه فعالیت زیاد و با وسعت بالا است که برای شما اطمینان خاطر می آفریند.

وب کاران یک بنیاد دانش محور است و بزرگترین دستاور خود را تربیت بیش از ده‌ها متخصص در حوزه لینوکس و دروپال در ایران میداند.

وب کاران با تجربه ای بیش از ۱۰ سال در طراحی و پیاده سازی پروژه های پیچیده و موفقی که در رزومه کاری خود دارد به یکی از مجموعه‌های نرم افزاری خلاق و با اعتبار در کشور تبدیل شده است

وب کاران مجموعه‌ای چابک، ایده پرداز و به روز است که توانسته در طول سال‌ها فعالیت رو به رشد خود با تلفیق و به کارگیری نرم افزارها و فریم ورک‌های متن باز راهکارهای جدیدی برای توسعه آی‌تی خلق کند.

وب کاران بنای فعالیت خود را بر دانش روز، پشتکار و صداقت گذاشته است و از این راه علاوه بر پیشبرد اهداف خود، اعتلای دنیای متن باز را نیز دنبال میکند.

وب کاران. با اجرای نرم افزارهای مانند سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان، مدیریت و حسابداری آپارتمان، سرویس اشتراک ویدیو، پورتال و وبسایت خبری، پورتال و وبسایت اطلاع رسانی،‌ شبکه اجتماعی، فروشگاه آنلاین و پورتال‌های b۲b بر پایه فریمورک دروپال، خود را در پیشبرد صنعت آی‌تی ایران و توسعه دروپال در ایران سهیم میداند و البته خالی از لطف نیست که بدانیم وب کاران تنها ارائه دهنده خدمات دروپالی مورد تایید Drupal.org ‪( https://www.drupal.org/webkaran )‬ در ایران است.

۱۰

سال سابقه موفق

۳۷

پکیج محصولی

۸

نیروی فنی متبحر

۳۸

پرتال اینترنتی

۵۴

مشتری خوشحال

۳

محصول خلاق

میدان آرژانتین - خیابان وزرا - خیابان شهید رفیعی (۲۰) - پلاک ۱۰ - طبقه ۴ - واحد ۷ و ۸
طراحی سایت با دروپال (وب کاران)