انواع گروه های Content Type

تصویر پدرام احمدی
تصویر انواع گروه های Content Type

به مرور زمان بیشتر سایتهای وسیع دروپالی که راه اندازی شدند مقدار بسیاری از Content Type های مدیریتی انباشته شدند.

مقاله ها نشریه ها توضیحات محصولات زندگی نامه ها توضیحات فرودگاه هاآگهی ها گالری های عکاسی و لیست محتوا ها و اینکه آنها می توانند مکررا به عنوان مشکل بیان شوند.

برای مثال ممکن بود لیست راست Content Type ها را ایجاد کنیم آنگاه ولی کسی که مطمئن است که چه چیز هایی به خوبی راه اندازی شده ؟ Content Type Group ها این مساله را ساده کرده اند که به مدیریت سایت اجازه می دهند گروهی از Content Type ها را برای مقایسه سازمانی تشخیص دهند.

در ابتدا که نصب کردیم ماژول صفحه Administration را برای قسمت Structure دروپال اضافه کرده Admin ها می توانند گروه جدیدی را اضافه کنند و Content Type ها را به آنها نسبت دهند که انحصاری نیستند پس یک Content Type می تواند به چندین هم نوع خودش تعلق داشته باشد.

مهمترین این گروه ها در زمان ایجاد  Views آشکار می شود.  اگر شما در حال اضافه کردن فیلتر های Content Type و یا Contextual Filter ها استفاده کند.

ساختن لیستی که دارای گزینه All news content type و یا All user-created content type ها هست بیشتر از تخصیص هر نوع به صورت انفرادی این آسانتر می کند که تغییرات را در آینده آسانتر می کند و افزوده ها توسط View های قبلی جاری می شود.

با این حال که مفهوم ساده است اجرای ماژول بسیار عالیست.

نمایشگرهای Admin از پیش تفریف شده هستند و برای استفاده بسیار ساده اند ترکیب Views به خوبی کار می کند و گروه های Content Type می توانند به عنوان قسمتی از ماژول Features استخراج شوند. در آینده بسیار راحت خواهد بود تا از Group Information برای نظم دادن به صفحه نمایش Add New Node استفادهکنیم. حال فهمیدیم کهContent Type Group ابزار مناسبی برای View ها و دسته بندی  Content Type های مختلف سایت است.

url clone | Air Jordan Release Dates ۲۰۲۱ Updated , Gov

میدان آرژانتین - خیابان وزرا - خیابان شهید رفیعی (۲۰) - پلاک ۱۰ - طبقه ۴ - واحد ۷ و ۸
طراحی سایت با دروپال (وب کاران)