استفاده از نظرات کاربران

در استفاده از بخش نظرات کاربران باید به استراتژی‌های زیر توجه کنیم:

  • تنها برای storyهایی بخش نظرات کاربران را اضافه کنیم که مهم هستند یا ممکن است عکس‌العمل‌های زیادی برانگیزد. همچنین در این مورد می توان در متن آنها نیز کاربران را به ثبت نظرات شخصی خود دعوت کرد.
  • برخی storyها ممکن است کاربران را به بخش مباحثه سایت هدایت کند. بدین‌ترتیب دیگر مشکل پراکندگی نظرات نیز به وجود نخواهد آمد چون هرمسئله در فضای تخصصی آن مورد بحث قرار خواهد گرفت.

شما می توانید برای استفاده از تنظیمات پیش‌فرض بخش نظرات به بخش Administer، مدیریت محتوا، گونه‌های محتوا (D۶: admin/content/types   D۷: admin/structure/types) مراجعه کنید. ماژول نظرات را طبق جدول ۲-۱۰ نصب و فعال کنید. 

طبق شکل ۷-۱۰ می توانید برای مرور نظرات به بخش Administer، مدیریت محتوا، نظرات مراجعه کنید. 

شکل ۷-۱۰

بخش نظرات را تعدیل کنید

اگر سایت بزرگ و پرحجمی در اختیار داشته باشید، یک مکانیزم مناسب برای مدیریت نظرات سایت نیاز دارید تا بتوانید برخی نظرات را حذف کنید. شما می‌توانید آدرس ایمیلی در قسمت "ارتباط با ما"ی سایت خود قرار دهید تا درصورت بروز مشکل در قسمت نظرات بتوانید آن را به سرعت حل کنید. اگر افزودن نظر به مطالب سایت محدود به کاربران تاییدشده سایت باشد، می‌توانید به سرعت در مورد نویسنده نظرات نامناسب تحقیق کنید و در صورت لزوم اکانت وی را غیرفعال کنید. اگر به کاربران بی‌نام اجازه دهید به مطالب سایت، نظر خود را اضافه کنند، باعث بروز بی‌نظمی در سایت خود خواهید شد. اما اگر کاربران بی‌نام تنها مجوز مشاهده نظرات اضافه‌شده به هرمطلب را داشته باشند، ممکن است بدین‌وسیله ترغیب شده عضو سایت شوند تا آنها هم بتوانند نظرات شخصی خود را به مطالب سایت اضافه کنند.

طبق شکل ۸-۱۰ یک صف مناسب به طور اتوماتیک ایجاد می‌شود. 

شکل ۸-۱۰

در این مرحله باید به پیکربندی ارسال اتوماتیک ایمیل‌های سایت بپردازید. 

bridgemedia | adidas Yeezy Boost ۳۵۰ V۲ Black/Red - Grailif

 

Add Comment

میدان آرژانتین - خیابان وزرا - خیابان شهید رفیعی (۲۰) - پلاک ۱۰ - طبقه ۴ - واحد ۷ و ۸
طراحی سایت با دروپال (وب کاران)