خلاصه و سوال و جواب

خلاصه

بلاگ‌ها از ابزارهای مهم ارتباطی سایت‌های دروپالی هستند. شما می‌توانید با استفاده از ابزارهای مختلف، بلاگ دروپالی خود را به‌روز کنید. همچنین بخش عضوگیری سایت به کاربران اجازه می‌دهد از طریق خبرنامه‌ها، از اطلاعات مختلف سایت استفاده کنند.

سوال و جواب

سوال: چه اطلاعاتی را باید در بلاگ‌های دروپالی گنجاند و چه اطلاعاتی را در خبرنامه‌ها؟

جواب: شما می‌توانید در ابتدا خلاصه‌ای از بلاگ‌ها و خبرنامه‌ها ایجاد کنید. در بخش خبرنامه‌ها باید اطلاعات جدید سایت به طور خلاصه در اختیار اعضا قرار گیرد.

سوال: چه قوانینی در مورد حفظ حریم شخصی اعضای عضو لیست ایمیل سایت وجود دارد؟

جواب: کشورهای مختلف قوانین متفاوتی در این زمینه دارند. به هرحال شما باید در سایت خود به روشنی استراتژی امنیتی خود را برای کاربران سایت، بازگو کنید تا آنها بدانند چه کسانی، چه استفاده‌ای از اطلاعاتی که آنها در اختیار سایت قرار می‌دهند،‌ خواهند کرد. همچنین درهرکدام از خبرنامه‌ها باید گزینه حذف عضویت را گنجاند تا ایمیل‌ها ناخواسته و مزاحم تلقی نشوند. چون در صورت ارسال اسپم، اکثر ISPها ایمیل‌های شما را مسدود خواهند کرد.

کارگاه

امتحان
  1. چند خبرنامه می‌توان در یک سایت گنجاند؟
  2. استفاده از بلاگ API چه سودی دارد؟
  3. نسخه‌های خبرنامه‌ها چگونه ارسال می‌شوند؟
جواب
  1. هیچ محدودیتی وجود ندارد.
  2. به روند به‌روزکردن بلاگ‌ها سرعت بخشیده به شما اجازه می‌دهد از ابزارهای مختلف چون تلفن همراه هوشمند برای این به‌روزرسانی استفاده کنید.
  3. از ابزار cron استفاده می‌کند. البته نباید از Poormanscron استفاده کرد چون ممکن است مشکلاتی ایجاد کند.

فعالیت‌ها

از نظرات کاربران خود استفاده کنید تا بلاگ‌ها و خبرنامه های جذابی داشته باشید. تعداد خبرنامه‌ها مهم نیست فقط اطمینان حاصل کنید که توانایی مدیریت حجم بالای کار در سایت را دارید. شاید بتوان دروپال را یک سیستم مدیریت ارتباطات نامید چون تنها یک سیستم وابسته به پایگاه داده نیست و نیاز فراوانی به تعامل با کاربران دارد.  

spy offers | Nike Releases, Launch Links & Raffles

 

Add Comment

میدان آرژانتین - خیابان وزرا - خیابان شهید رفیعی (۲۰) - پلاک ۱۰ - طبقه ۴ - واحد ۷ و ۸
طراحی سایت با دروپال (وب کاران)