خودتان امتحان کنید/افزودن اجزای Webform

خودتان امتحان کنید

افزودن اجزای Webform

پس از ایجاد یک Webform شما می‌توانید اجزای جدید به آن اضافه کنید. برای این کار باید طبق شکل ۲۰-۱۳ به صفحه اجزای Webform مراجعه کنید.

شکل ۲۰-۱۳

پروسه افزودن اجزاء بسیار ساده است:

۱. اسم جزء جدید را طبق شکل ۲۱-۱۳ وارد کنید.

شکل ۲۱-۱۳

۲. گونه این جزء را از لیست انتخاب کنید. پس از افزودن آن به سیستم شما می‌توانید هرقسمت از این تنظیمات را تغییر دهید غیر از همین گونه جزء.

۳. روی کلید Add کلیک کرده این جزء را به سیستم اضافه کنید. اگر قبل از انجام این کار روی کلید Submit کلیک کنید، داده‌هایی که وارد کرده‌اید(نام و گونه جزء) را از دست خواهید داد.

۴. تمام اجزاء در جدول submissionها ذخیره می‌شود. به علاوه شما می‌توانید با استفاده از داده‌های ارائه‌شده، ایمیل‌های اتوماتیک تولید کنید. در بخش اجزای فرم، می‌توانید از قسمت تنظیمات پیشرفته استفاده کرده طبق شکل ۲۲-۱۳ از یک جزء مخصوص در ایمیل‌های تولیدی خود استفاده کنید. البته تنظیمات پیش‌فرض شامل تمام اجزای سیستم است اما در مورد فرم‌های طولانی، ممکن است بخواهید ایمیل‌های خود را جمع‌وجورتر طراحی کنید.      

شکل ۲۲-۱۳

استفاده از Webformها بهترین راه ساختارمندکردن ارتباطات درون‌سازمانی در دروپال است: درخواست کمک فنی کاربران، درخواست برای کسب اطلاعات بیشتر، پیشنهادات مفید برای پیشرفت سایت و... . 

spy offers | Air Jordan

 

Add Comment

میدان آرژانتین - خیابان وزرا - خیابان شهید رفیعی (۲۰) - پلاک ۱۰ - طبقه ۴ - واحد ۷ و ۸
طراحی سایت با دروپال (وب کاران)