خودتان امتحان کنید/ایجاد یک Webform برای پاسخ به درخواست‌های کمک و پشتیبانی کاربران با چند آدرس

خودتان امتحان کنید

ایجاد یک Webform برای پاسخ به درخواست‌های کمک و پشتیبانی کاربران با چند آدرس شما معمولا به انتقال این فرم‌ها از طریق ایمیل نیاز دارید. اگر بتوان چند آدرس را در این فرم‌ها ثبت کرد می‌توان به کمک ماژول Webform به مدیریت آنها پرداخت. البته مثل سایر قسمت‌های سایت، این آدرس‌ها در اختیار کاربران نهایی سایت قرار نخواهد گرفت.

  1. یک جزء انتخابی ایجاد کنید که به کاربران اجازه دهد موضوع Webform را انتخاب کنند که در نهایت آدرس گیرنده فرم را مشخص می‌کند. البته باید اطمینان حاصل کنید این جزء به کاربران اجازه انتخاب همزمان چند موضوع را نمی‌دهد. همان‌طور که در شکل ۱۰-۱۳ مشاهده کردید، این گزینه هم باید مثل کلید تنظیم گزینه Your Concern به صورت یک کلید گزینه‌ای نمایش داده شود.
  2. در قسمت گزینه‌های اجزاء،‌ طبق شکل ۲۳-۱۳ نام انتخابی و آدرس ایمیل مربوطه را وارد کنید. آدرس ایمیل در ابتدا نوشته می‌شود و یک خط عمودی پس از آن قرار می‌گیرد و سپس گزینه انتخابی. (در برخی موارد کاربران زرنگ و باهوش می‌توانند آدرس ایمیل این قسمت را کشف کنند.)   
  3. در بخش پیکربندی اصلی، از تنظیمات ایمیل Webform طبق شکل ۲۴-۱۳ برای پیکربندی آدرس دریافت‌کنندگان این پیام‌ها استفاده کنید. بخش دریافت شرطی ایمیل‌ها به شما اجازه می‌دهد المان‌هایی که در گام اول ایجاد کردید را مشخص کنید. همین‌طور در این قسمت می‌توانید اکانت دیگری را اضافه کنید تا دریافت‌کننده ایمیل‌ها برای بازبینی باشد. 

شکل ۲۳-۱۳

شکل ۲۴-۱۳

۴ . اگر قصد دارید وضعیت ارسال پیام‌ها را بررسی کنید، یک جزء نامرئی به فرم اضافه کنید(می‌توانید آن را status) بنامید. شما می‌توانید یک ارزش پیش‌فرض not done (انجام نشده) بدان اضافه کنید. وقتی داده‌ها را به یک پایگاه داده یا spreadsheet منتقل کنید، این قسمت هم منتقل خواهد شد و همواره به شما یادآوری خواهد کرد تا به آن درخواست بپردازید تا زمانی که ارزش آن را به done (انجام‌شده) یا هر ارزش دیگری تغییر دهید.  

Running sport media | air max ۱ picnic ebay Low GS Ice Cream Drip CW۷۱۰۴-۶۰۱ Release Date Info , Gov

 

Add Comment

میدان آرژانتین - خیابان وزرا - خیابان شهید رفیعی (۲۰) - پلاک ۱۰ - طبقه ۴ - واحد ۷ و ۸
طراحی سایت با دروپال (وب کاران)