متد تجارت کوچک در فروش وبی

با رشد و توسعه دنیای تجارت الکترونیک، نقش تجارت‌های محدود و کوچک نیز تغییر کرده است. هرچند وب در معنای عام و تجارت الکترونیک در معنای خاص، در ابتدا با همین تجارت‌های کوچک متولد شدند، در حال حاضر کارخانه‌های بزرگ بازیگر اصلی این صحنه به شمار می‌آیند. چون این بازیگران اصلی با جذب سرمایه و فراهم‌کردن زیرساخت‌ها تجارت الکترونیک را پایه‌گذاری کردند؛ هرچند این روند سرعت بالایی نداشت. البته بخشی از این تاخیر در توسعه فراگیر تجارت الکترونیک خاصیت ناپایدار این‌گونه بازارهاست. (همین چند سال پیش بود که پیش‌بینی سود فروش یک میلیارد دلاری از راه تجارت الکترونیک در تعطیلات پایان سال موجی از تمسخروشگفتی را در پی داشت.)

با گسترش فناوری تجارت الکترونیک و ابزارهایی چون دروپال و Ubercart  ، تجارت‌های کوچک هم می‌توانند از تمام ظرفیت‌های تجارت الکترونیک استفاده کنند. برخی از ویژگی‌های این گونه تجارت‌ها چون توجه فردی و تحلیل کارشناسانه مسائل اقتصادی، انطباق زیادی با دروپال و Ubercart دارند. در واقع در این بخش ما به جنبه اجتماعی و اهمیت حضور آنلاین شما می‌پردازیم.

به علاوه شرکت‌های غیرسودمحور نیز می‌توانند از این ابزارها به خوبی استفاده کنند. چون با کمک این ابزارها فرد به راحتی می‌تواند به امور وقت‌گیری چون جمع‌آوری اعانه بپردازد. همچنین با کمک Ubercart به راحتی می‌توان بخش عضوگیری سایت را مدیریت کرد.

با کمک Ubercart دیگر افراد نیازی به مکاتبات پستی وقت‌گیر ندارند و به راحتی می‌توانند درخواست‌های خود را مطرح کرده پاسخ بگیرند.

راه‌اندازی پایه‌های Ubercart : کاتالوگ‌ها، کلاس‌های محصولات، محصولات و Attributeها

در شکل ۱-۱۶ پایه‌های ساختار محصول Ubercart کاملا مشخص است. (در واقع اکثر سایت‌های تجارت الکترونیک از چنین پایه‌هایی استفاده می‌کنند). یک کاتالوگ لیست کاملی است از طبقه‌بندی‌های مختلف محصولات. در شکل ۱-۱۶ این طبقه‌ها عبارتند از Events، عضویت و خرید. در کنار نام هرطبقه عددی در پرانتز نوشته شده که تعداد کالاهای آن طبقه را مشخص می‌کند. (این عدد هرگز نمی‌تواند صفر باشد چون در این صورت اصلا آن طبقه در لیست جای داده نمی‌شود.) اگر روی یک طبقه کلیک کنید می توانید محصولات آن را مشاهده کنید. سپس می‌توانید طبق شکل ۱-۱۶ روی کلید Add to Cart کلیک کنید.

البته آشنایی با قسمت‌هایی چون طبقه‌بندی، محصولات و attributeها بیشتر بخش اقتصادی Ubercart است نه فنی. 

bridge media | nike sb and ۶.‎۰ merge in word problems ۹۷ Featured in Pink and Cream - Wpadc

 

Add Comment

میدان آرژانتین - خیابان وزرا - خیابان شهید رفیعی (۲۰) - پلاک ۱۰ - طبقه ۴ - واحد ۷ و ۸
طراحی سایت با دروپال (وب کاران)