خودتان امتحان کنید/راه‌اندازی بخش رزرو

خودتان امتحان کنید

راه‌اندازی بخش رزرو

۱. بخشی که باید در بخش امور دارایی سیستم شما به عنوان محصول اصلی (پرواز،‌ مراسم، کنسرت و...) ثبت شود را ایجاد کنید. سپس وارد این بخش شده طبق شکل ۲۲-۱۶ روی گزینه Edit و سپس گزینه Stock کلیک کنید. سطح حداکثری قابل‌فروش را مشخص کنید تا سیستم با اتمام ظرفیت به شما هشدار دهد. به یاد داشته باشید این بخش را با کلیک‌کردن روی چک‌باکس مربوطه فعال (Active) کنید.

شکل ۲۲-۱۶

۲. شما باید پروسه پذیرش افراد را مدیریت کنید. برای هرقسمت از فروش در این بخش دو ایمیل اتوماتیک درنظر گرفته شده است. یعنی با هربار استفاده از این بخش، یک ایمیل تایید برای کاربر ارسال می‌شود و پس از هربار فروش، یک ایمیل برای شما ارسال می‌شود. معمولا کاربرانی که از این شیوه استفاده می‌کنند به ساده‌ترین و قدیمی‌ترین متد مدیریت رجوع می‌کنند: آنها ایمیل‌های تایید را از سیستم خارج کرده به ترتیب حروف الفبا مرتب می‌کنند. شما می‌توانید به بخش Administration، مدیریت فروشگاه، پیکربندی، تنظیمات تسویه حساب (admin/store/settings/checkout) مراجعه کرده یک پیام تسویه حساب به ایمیل تاییدیه سایت اضافه کنید. بدین‌ترتیب مشتریان می‌توانند از آن پیام در قسمت خرید استفاده کنند.

۳. به صورت دوره‌ای به صفحه Edit و Stock مراجعه کرده (شکل ۲۲-۱۶) به بررسی اوضاع بپردازید. همچنین می‌توانید به بخش Administer، مدیریت فروشگاه، گزارشات، گزارشات Stock ‪(admin/store/reports/stock/threshold)‬ مراجعه کرده گزارشات مشابه شکل ۲۳-۱۶ را چک کنید. به خاطر داشته باشید که می‌توانید ارزش‌های این قسمت را از طریق یک فایل CSV خارج کرده در آینده بیشتر تحلیل کنید. 

شکل ۲۳-۱۶

Nike air jordan Sneakers | 【発売情報】 近日発売予定のナイキストア オンライン リストックまとめ - スニーカーウォーズ

 

Add Comment

میدان آرژانتین - خیابان وزرا - خیابان شهید رفیعی (۲۰) - پلاک ۱۰ - طبقه ۴ - واحد ۷ و ۸
طراحی سایت با دروپال (وب کاران)