کار با قسمت فروش عضویت

آخرین محصولی که می‌توانید در این بخش بفروشید، حق عضویت است. برای این کار باید از ویژگی نقش‌های دروپال استفاده کرد. البته باید بازه زمانی مدت عضویت هرفرد نیز مشخص شود. البته تمام پروسه این قسمت اتوماتیک است و بهترین انتخاب برای شرکت‌های غیرسودمحور برای عضوگیری است. البته در طول چندسال اخیر نمونه‌های ناموفق فراوانی در مورد جمع‌آوری اعانه‌های کوچک یا کمک‌های نقدی اندک به وجود آمده است که بهترین مثال در اثنای انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۰۸ آمریکا اتفاق افتاد. البته از این بخش می‌توان برای جلب حمایت کاربران برای یک پروژه، هدف ارزشی یا غیرسودمحور با کمک PayPal استفاده کرد. شما می‌توانید به راحتی یک سیستم انلاین عضوگیری بسازید. البته باید برای شروع از حق عضویت‌های اندک شروع کنید تا کاربران بیشتری جذب کرده به مرور بر ارزش آن بیفزایید.

ابتدا باید مطمئن شوید ماژول Roles در هسته Ubercart فعال شده است. سپس یک محصول ایجاد کنید(مثل ایجاد محصول قابل‌دانلود). سپس طبق شکل ۳۰-۱۶یک ویژگی تعیین نقش بدان اضافه کنید(آن را با شکل ۲۰-۱۶ مقایسه‌ کنید).

شکل ۳۰-۱۶

پس از کلیک‌کردن روی گزینه Add صفحه بعدی طبق شکل ۳۱-۱۶به شما کمک می‌کند تاریخ اتمام عضویت را مشخص کنید. برای بسیاری از سازمان‌ها اعطای عضویت یک‌ساله کار دشواری است. اما در دروپال می‌توانید برای هرنقش بازه زمانی مشخصی تعریف کنید. همچنین می‌توان این عضویت را به گونه‌ای پیکربندی کرد که زمان عضویت با چند خرید همزمان تمدید شود. هنگام اتمام عضویت هم نیازی نیست شما کاری انجام دهید چون Ubercart به وی اطلاع می‌دهد. 

شکل ۳۱-۱۶

Sports News | Air Jordan Release Dates ۲۰۲۱ Updated , Gov

 

Add Comment

میدان آرژانتین - خیابان وزرا - خیابان شهید رفیعی (۲۰) - پلاک ۱۰ - طبقه ۴ - واحد ۷ و ۸
طراحی سایت با دروپال (وب کاران)