مرور بخش پیکربندی و اجرایی سایت شما

حالا باید با مساله ایجاد یک سایت دروپالی واقع‌گرایانه‌تر برخورد کنیم. به مسائل و مشکلاتی فکر کنید که تا این بخش با آن مواجه شده‌اید و راه‌حل‌های ممکن را مرور کنید. البته بسیاری از مشکلات برای کسانی ایجاد می‌شود که از هوستینگ‌های اشتراکی استفاده می‌کنند که می‌توان همه را رفع کرد(مثل محدودیت نصب ابزار روی سایت). سپس به بخش‌های پایه‌ای نقش‌ها و مجوزهای سایت بازگردید و تصمیم نهایی خود را در مورد این قسمت‌ها اتخاذ کنید. همچنین به گونه‌های محتوای موردنیاز در سایت دروپالی خود بیاندیشید. در صورت امکان ایجاد سایت دروپالی خود را از یک طرح اولیه آماده آغاز کنید.

نکته مهم اینجاست که اولین کاربر ایجادشده در سایت اختیارات و دسترسی کاملی به قسمت‌های مختلف و پایگاه داده دارد. البته معمولا مدیر سایت از آن استفاده نمی‌کند مگر برای اجرای update.php و سایر امور مربروط به نگه‌داری سیستم.

در مورد کلمه‌عبور این اکانت دقت و وسواس زیادی از خود نشان داده از به اشتراک‌گذاشتن اکانت‌ها و کلمه‌های عبور خودداری کنید. البته کلمه‌عبور اکانت کاربر اولیه باید به اشتراک‌گذاشته شود تا به bank PIN شما تبدیل نشود. بدین‌ترتیب سایرین در صورت غیبت شما می‌توانند از آن استفاده کنند(البته با مجوز شما). البته شما می‌توانید همیشه آن را تغییر دهید ولی ریسک بزرگی است اگر پس از تغییر کلمه‌عبور، آن را در اختیار هیچ‌کس قرار ندهید. 

Sports brands | Air Jordan ۱ High University Blue Hoodie to Match

 

Add Comment

میدان آرژانتین - خیابان وزرا - خیابان شهید رفیعی (۲۰) - پلاک ۱۰ - طبقه ۴ - واحد ۷ و ۸
طراحی سایت با دروپال (وب کاران)