افزودن بخش تعامل‌های قانونی

ماژول‌های فراوانی وجود دارند که به شما در مدیریت گزینه‌های قانونی کمک می‌کنند.

Terms of Use

این ماژول (project/terms_of_use) به شما کمک می‌کند رابطه مناسبی بین این بخش با بخش terms of service در فرم ثبت اکانت ایجاد کنید. اگر کاربر روی چک‌باکس "من این نوشته‌ها را می‌پذیرم و تایید می‌کنم" یا همان I Agree کلیک نکند، نمی‌تواند اکانت خود را ثبت کرده عضو سایت شود. در صورت نیاز می‌توانید این ماژول را طوری طراحی کنید که برای هردو بخش terms of use و terms of service کار کند.

Legal

این ماژول (project/legal) کارکرد مشابهی دارد. یکی از ویژگی‌های آن این است که در صورت تغییر متن terms، از کاربران خواسته می‌شود این متن بازنویسی‌شده را بپذیرند تا بتوانند دوباره وارد سایت شوند.

یافتن ماژول‌های دیگر

در انتهای این بخش با نحوه یافتن ماژول‌های تبلیغاتی دروپال آشنا می‌شوید. این مساله مهمی است که باید آن را مدنظر قرار دهید: برای استفاده از ماژول‌های جدید، چگونه آنها ارزیابی می‌کنید؟ در بخش چهارم با نحوه نصب ماژول‌ها آشنا شدید. در کل سه بخش نصب‌شده در دروپال وجود دارد: نسخه تولیدی شما، نسخه توسعه‌یافته و یک نسخه قابل‌عرضه برای ماژول‌ها و تست‌های قالب. تفاوت دو نسخه آخر این است که نسخه توسعه‌یافته باید کپی مناسبی از نسخه تولیدی شما باشد به علاوه تمام ماژول‌های نصب شده آن. نسخه قابل‌عرضه ممکن است همان نسخه توسعه‌یافته باشد یا تنها فضایی باشد برای نصب ماژول‌های جدید و ارزیابی آنها. در صورت کاربری مناسب و رضایت از ماژول جدید می‌توانید آن را در نسخه توسعه‌یافته نصب کنید و نسخه قابل‌عرضه را از بین ببرید.

در فهرست‌های سایت دروپال می‌توانید به نظرات کاربران توجه کنید تا نمونه دلخواه خود را پیدا کنید. وقتی به دنبال یافتن ماژول‌های خاصی هستید(مثل ماژول‌هایی برای پشتیبانی از wish listها) باید به تعداد دفعات استفاده از ماژول دقت کنید. البته عدد منطقی برای این بخش عددی بین ۱۰ و ۳۰هزار است. قبل از استفاده از هرماژول، آن را تست کنید. 

affiliate link trace | justin bieber yeezy supreme hoodie

 

Add Comment

میدان آرژانتین - خیابان وزرا - خیابان شهید رفیعی (۲۰) - پلاک ۱۰ - طبقه ۴ - واحد ۷ و ۸
طراحی سایت با دروپال (وب کاران)