خلاصه و سوال و جواب

خلاصه

برای شروع کار با یک سایت واقعا آنلاین اطلاعاتی لازم دارید که در این بخش در اختیار شما قرار گرفت. مسئله مهم بعدی محافظت از سایت دربرابر اسپمرها و botها با استفاده از کپچاست. همچنین در این بخش با نحوه جستجو و استفاده از ماژول‌های جدید آشنا شدید و دریافتید چگونه می‌توان از راه تبلیغات گردش مالی سایت را تقویت کرده از پیام‌های هشدار قانونی در سایت استفاده کرد.

سوال و جواب

سوال: بهترین راه برای تهیه پیام‌های هشدار قانونی مناسب برای یک سایت چیست؟

جواب: می‌توانید به سایت‌های مشابه در وب مراجعه کنید. اگر سایت شما بخشی از یک سازمان یا شرکت تجاری است می‌توانید از منابع گروه‌های تجاری مربوطه استفاده کنید.

سوال: در صورت نارسایی‌ کار یک ماژول مشارکتی چه برخورد قانونی می‌توان انجام داد؟

جواب: در بیشتر موارد شما به عنوان مدیر سایت باید تمام مسئولیت را برعهده بگیرید. البته فکر نکنید این مصنوع دست نرم‌افزارهای بازمتن است. چون مطالعه گواهینامه رسمی هر محصول امری ضروری برای شماست.

کارگاه

امتحان
  1. آیا دروپال از AdSense گوگل پشتیبانی می‌کند؟
  2. چه تفاوتی بین terms of service و terms of use وجود دارد؟
  3. آیا می‌توانم امکانات طراحی طرح‌های تبلیغاتی را مستقیما در سایت دروپال خود قرار دهم؟
جواب‌
  1. یک ماژول مخصوص برای برقراری ارتباط آنها وجود دارد(همین‌طور برای سایت‌های eBay، آمازون و...)
  2. عبارت terms of service به خدماتی که شما دریافت می‌کنید اشاره دارد در حالی‌که عبارت terms of use به اختیارات کاربر در استفاده از آن خدمات مربوط است.
  3. بله. نیازی به استفاده از واسطه‌ای چون AdSense نیست هرچند انجام تمام امور تبلیغاتی و بازاریابی برای شما وظیفه سنگینی است.

فعالیت‌ها

در واقع این بخش مقدمه‌ای است برای بخش آخر کتاب تا شما را با طراحی سه سایت تولیدی، توسعه و قابل‌عرضه آشنا کند. بنابراین از فعالیت‌های این بخش برای تمرین وظایف مدیریتی خود استفاده کنید. البته اگر کار به صورت گروهی در حال انجام است بهتر است هریک از سه گروه یکی از این سه بخش را برعهده گیرد. 

latest Nike release | Nike air jordan fear pack LX Mini Metallic Swoosh White - Grailify

 

Add Comment

میدان آرژانتین - خیابان وزرا - خیابان شهید رفیعی (۲۰) - پلاک ۱۰ - طبقه ۴ - واحد ۷ و ۸
طراحی سایت با دروپال (وب کاران)