نگاهی به قالب‌ها

اینجا منتخبی از قالب‌ها و سایت‌های مختلف در برابر شماست. با نگاهی به این قالب‌ها می‌توانید گزینه‌های دلخواه خود را بیابید.

تصاویر این بخش

در این بخش برخی تصاویر با کیفیت بالا تهیه شده‌اند و به همین دلیل اندازه تصاویر و بخش‌های مختلف سایت در آنها کوچک‌تر از اندازه تصاویر سایر بخش‌ها به نظر می‌رسد. مهم نیست اگر نتوانستید متن درون تصاویر را بخوانید چون هدف اصلی ارزیابی lay out صفحه است. 

سه قالب برای Plattsburgh سبز

این نام گروهی است که در منطقه Plattsburgh شهر نیویورک به فعالیت‌ در حوزه حفظ محیط زیست می‌پردازد. شکل‌های ۱-۱۸، ۲-۱۸ و ۳-۱۸ نمای سایت این گروه با سه قالب مختلف را به نمایش درآورده‌اند. شکل ۱-۱۸ قالب Acquia Marina  متعلق به TopNotchThemes را نشان می‌دهد که کاربران می‌توانند با مراجعه به آدرس drupal.org/project/acquia_marina رایگان آن را دانلود کنند. این نمای معمولی یک سایت دروپالی است با آخرین پست‌ها و بلوک‌هایی که پیام خوشامد نیز در آن قرار گرفته، تقویم و سایر ویژگی‌های معمول دیگر.

از این شکل باید درسی مهم گرفت: تنها با نگاه به یک قالب نمی‌توان تشخیص داد برای سایت دروپالی شما مناسب است یا نه. به عنوان مثال این قالب عرض صفحه غیرقابل‌تغییری دارد که در مقایسه با شکل‌های ۲-۱۸ و ۳-۱۸ کاملا مشخص است. 

شکل ۱-۱۸

در شکل ۲-۱۸ از Garland استفاده شده است که یکی از قالب‌های دروپالی است. این قالب را بیشتر و راحت‌تر می‌توان تغییر داد آن را اصطلاحا قالب مایع می‌نامند. قالب‌های مایع را می‌توان در عرض تا حد نیاز کشید و گسترش داد. 

شکل ۲-۱۸

در شکل ۳-۱۸ می‌توانید قالب دیگری از دروپال، Minnelli را مشاهده کنید که عرضی غیرقابل‌تغییر دارد. با گسترش عرضی چنین قالب‌هایی اندازه بخش‌های داخلی آن تغییر نکرده در فضای مرکزی پنجره مرورگر بیشتر متمرکز می‌شوند. 

شکل ۳-۱۸

اکثر کاربران قالب‌های مایع را انتخاب می‌کنند. چون بدین‌ترتیب می‌توان با خیال راحت اندازه پنجره مرورگر را تغییر داد ولی بهتر است شما کمی صبر کنید.

Asics footwear | Best Nike Air Max Shoes ۲۰۲۱ , Air Max Releases and Deals

 

Add Comment

میدان آرژانتین - خیابان وزرا - خیابان شهید رفیعی (۲۰) - پلاک ۱۰ - طبقه ۴ - واحد ۷ و ۸
طراحی سایت با دروپال (وب کاران)