ارزیابی انتخاب‌های قالب سایت شما

هرچند امکان تعویض قالب سایت به دفعات وجود دارد و هیچ مشکلی از این بابت وجود ندارد، شما باید به برخی ویژگی‌های قالب‌ها توجه بیشتری داشته باشید. البته برخی قالب‌ها هردونسخه مایع و غیرقابل‌تغییر را یکجا ارائه می‌دهند. برای ارزیابی هرقالب باید از مطالب تستی سایت خود استفاده کنید. از متن استاندارد استفاده نکنید. به هرحال این شما هستید که باید توازن مناسب بین قالب و محتوای سایت ایجاد کنید.

همچنین می‌توانید از گزینه‌های پیکربندی قالب‌ها استفاده کنید تا با درجه انعطاف هرکدام بیشتر آشنا شوید. البته باید این کار را در مورد سایت‌ها و قالب‌هایی که نمی‌پسندید نیز انجام دهید چون گاهی تنها با کلیک‌کردن روی یک چک‌باکس قسمت پیکربندی،‌ به همان چیزی که درنظر دارید می‌رسید. در خلال گردش خود بین قالب‌های مختلف به این نکته نیز توجه داشته باشید که آیا قالب منتخب شما از ماژول رنگ پشتیبانی می‌کند یا نه. بدین‌ترتیب یک ظرفیت داخلی در قالب وجود دارد که به شما اجازه می‌دهد رنگ آن را شخصی کنید. اگر از سایتی استفاده می‌کنید که تصویری در پس‌زمینه آن قرار می‌گیرد به قالبی نیاز دارید که به راحتی این تصویر را تغییر دهد.

در آدرس drupal.org/project/Themes نمونه‌های فراوانی وجود دارد. این قالب‌ها همه مشارکتی بوده قابل‌دانلود هستند و شما می‌توانید به رایگان از آنها استفاده کنید. همچنین برای یافتن قالب‌های دروپالی بیشتر می‌توانید ازیک موتور جستجوگر کمک بگیرید تا بتوانید قالب‌های دروپالی تبلیغاتی را بیابید.

Running sneakers | Air Jordan

 

Add Comment

میدان آرژانتین - خیابان وزرا - خیابان شهید رفیعی (۲۰) - پلاک ۱۰ - طبقه ۴ - واحد ۷ و ۸
طراحی سایت با دروپال (وب کاران)