خرید قالب‌ها

اگر نتوانستید قالب دلخواه خود را بیابید یا بسازید باید به فکر خرید قالب باشید. برای این کار باید از یک موتور جستجوگر استفاده کنید تا بتوانید به آخرین موارد موجود در بازار دسترسی داشته باشید.

سه منبع اصلی برای چنین قالب‌هایی وجود دارد:

  • قالب‌های رایگان مشارکتی در سایت دروپال: با مراجعه به آدرس drupal.org/project/Themes می‌توانید این قالب‌ها را بیابید که همه تحت لیسانس GPLقرار دارند. در برخی موارد طراح قالب، گزینه‌های شخصی‌سازی، توصیه درمورد add-onها و خدمات پولی نیز در کنار قالب قرار می‌دهد. مانند سایر نرم‌افزارها، قیمت شاخص مناسبی برای ارزیابی کیفیت کالاست.
  • طراحان و مشاوران زمینه قالب‌های دروپالی: شما می‌توانید با مشاوران و طراحان این زمینه ارتباط برقرار کنید. بنابراین ابتدا باید به خوبی فکر کرده تصمیم خود را در مورد شمای کلی و امکانات قالب دلخواه خود بگیرید. شاید بهتر باشد در این زمینه با دو دسته از مشاوران صحبت کنید: اول مشاوری که با او در مورد گزینه‌ها و امکانات هرقالب در نسخه‌های مختلف مشورت کنید تا پس‌زمینه مناسبی از نمونه منتخب خود در اختیار داشته باشید. دوم مشاوری که به شما در یافتن نسخه ای مناسب از قالب‌ها با ویژگی‌های موردنظر شما کمک کند.
  • قالب‌های تبلیغاتی در دسترس: برخی افراد و شرکت‌ها به طراحی قالب‌های مختلف می‌پردازند و برخی از آنها مثل Top Notch Themes مدل قیمت‌گذاری جالبی به اجرا درمی‌آورند: گروه اول قالب‌هایی هستند که با پرداخت ۳۰۰دلار می‌توانید خریداری کرده و دانلود کنید. گروه دوم قالب‌هایی هستند که با پرداخت پول توسط شما، دیگر به هیچ کاربر یا شرکت دیگری فروخته نمی‌شوند. قیمت قالب‌های این گروه بین ۲۷۰۰ تا ۳۸۰۰ دلار است. اگر به سایت این شرکت مراجعه کنید و روی قالب‌های مختلف کلیک کنید، صفحه کامل اطلاعات آن قالب ظاهر می‌شود. در قسمت پایین سمت راست تعداد کپی‌های فروخته‌شده از آن نمونه نمایش داده می‌شود.   

Mysneakers | Nike Running

 

Add Comment

میدان آرژانتین - خیابان وزرا - خیابان شهید رفیعی (۲۰) - پلاک ۱۰ - طبقه ۴ - واحد ۷ و ۸
طراحی سایت با دروپال (وب کاران)