خودتان امتحان کنید/تغییر محتوا

اینجا با نحوه تغییر محتوا آشنا شوید. این سناریو ارزش here را با ارزش on-site در یک بخش location جابجا می‌کند. این یک سناریوی پیچیده است اما دارای ریتم است. پس از ایجاد rule، وارد الگوی آشنایی می‌شوید:

  • افزودن یک condition یا action
  • مشخص کردن جزئیات یا داده آن

این پایه تمام ruleهای شماست. به عنوان مثال همان trigger پایه‌ای (یک condition داده‌ای) می‌تواند یک ایمیل هشدار به supervisorها یا کاربران سایت ارسال کند. 

۱. در لیست triggered rules روی گزینه Add a New Rule کلیک کنید.

۲. داده را وارد کرده واقعه موردنظر را انتخاب کنید. در این مورد، از گزینه After Saving New Content استفاده کنید. (به همین دلیل، شما می‌توانید گزینه After Updating Existing Content انتخاب کنید؛ ممکن است به ruleهایی برای هردو واقعه احتیاج داشته باشید که البته به تصمیم شما برای اقدام بستگی دارد.) روی گزینه Save Changes کلیک کنید. صفحه بعدی به شما کمک می‌کند تنظیمات پایه‌ای را مرور کرده آنها را تغییر دهید و conditionها و actionها را به آنها اضافه کنید. شکل ۱۴-۲۲ قسمت بالای صفحه (تنظیمات Rules) را به نمایش درآورده است. 

شکل ۱۴-۲۲

۳. پس از ایجاد rule و کلیک روی گزینه Save Settings در صفحه بعدی می‌توانید به اضافه‌کردن conditionها و actionها بپردازید(شکل ۱۵-۲۲). 

شکل ۱۵-۲۲

۴. روی گزینه Add Condition کلیک کنید. روی صفحه نمایش‌داده‌شده در شکل ۱۶-۲۲ گزینه Textual Comparison را انتخاب کرده روی گزینه Next کلیک کنید.

۵. گزینه textual comparison را مشخص کنید از token مربوطه برای محتوای بخش location ‪(node:field_location-raw)‬ و کلمه here در بخش دوم استفاده کنید(شکل ۱۷-۲۲).

۶. حالا طبق شکل ۱۸-۲۲ یک action اضافه کنید تا بخش CCK مربوطه تثبیت شود.  

شکل ۱۶-۲۲

شکل ۱۷-۲۲

۷. برای تثبیت بخش مربوطه داده را مشخص کنید(شکل ۱۹-۲۲). 

۸. یک محتوا حاوی یک بخش location طبق شکل ۲۰-۲۲ ایجاد کنید. برای location کلمه here را وارد کنید. اگر از توصیه‌های این کتاب استفاده کرده‌اید، گونه محتوای Data که به یک تقویم لینک شده است انتخاب خوبی است چون دارای یک بخش CCKی location است.

۹. حالا آن گره را مرور کنید. این گره در کنار تقویم قرار گرفته بود. طبق شکل ۲۱-۲۲ می‌توانید آن را از قسمت تقویم باز کنید. به یاد داشته باشید که بخش location به on-site تبدیل شده است. 

شکل ۱۸-۲۲ 

شکل ۱۹-۲۲

شکل ۲۰-۲۲

شکل ۲۱-۲۲

Buy Sneakers | adidas NMD R۱ FX۶۷۹۴ FX۶۷۹۵ Release Date - nmd legion ink goat costume ideas for boys

 

Add Comment

میدان آرژانتین - خیابان وزرا - خیابان شهید رفیعی (۲۰) - پلاک ۱۰ - طبقه ۴ - واحد ۷ و ۸
طراحی سایت با دروپال (وب کاران)