سیستم مدیریت محتوای دروپال

دروپال یک پلتفرم قدرتمند و متن باز است که بیش از ۱,۰۰۰,۰۰۰ طراح و برنامه نویس در سراسر جهان در حال گسترش و توسعه آن می باشند.

چرا باید دروپال را انتخاب کنیم؟

دروپال یک سیستم مدیریت محتوایی قدرتمند و انعطاف پذیر برای تولید انواع نرم افزارهای تحت وب با قابلیت های پیچیده و گوناگون می باشد.

این پلتفرم با زبان برنامه نویسی محبوب و متن باز php نوشته شده و با انواع دیتابیس‌ها نظیر MySql, PostgerSql, MariaDB و حتی Sql Server همگام است

معماری داخلی و ساختار مهندسی دروپال به گونه‌ای پیاده سازی شده که به شدت آن را قابل توسعه و متمایز از بقیه سیستم‌های مدیریت محتوایی مانند وردپرس و جوملا میکند. این مزیت که با اصول طراحی نرم افزار همراه می باشد، برنامه نویس و یا طراح وب را برای انجام هر کاری قدرتمند می سازد

در یک کلام ساده می توان گفت به دلیل امنیت و توسعه پذیری، دروپال بهترین و اولین انتخاب در میان شرکت های جهانی، دولت ها، موسسات آموزش عالی و سازمان های غیردولتی شده است

امنیت

امنیت

جامعه دروپال برای کمک به حفظ امنیت سایت‌های دروپالی، چشم ها و گوش های بیشماری را تدارک دیده است. به منظور حفاظت از سایت‌ها و کسب و کارتان میتوانید نه تنها به پشتوانه تیم خودتان بلکه با اتکاء به جامعه متن‌باز، آسیب پذیری‌ها را شناسایی کرده و پچ های لازم را به طور خودکار ایجاد و ارسال کنید. و به این ترتیب هرگز خواب شبانه را از دست ندهید.

مقیاس پذیری بالا

مقیاس پذیری بالا

مقیاس پذیری دروپال یعنی اینکه میتواند از عهده بزرگترین و پرترافیک‌ترین سایت‌های دنیا برآید. سایت‌هایی که ترافیک روزانه زیادی دارند مانند weather.com و سایت‌هایی که به صورت دوره‌ای و در بازه‌های زمانی خاصی ترافیکشان زیاد میشود مانند grammy.com و نشریات تایم (مانند si.com) ،همگی برای تضمین واطمینان از مقیاس پذیری خود هنگام افزایش ترافیک و محتوا، از دروپال استفاده میکنند.

معماری و ساختار انعطاف پذیر محتوا

معماری و ساختار انعطاف پذیر محتوا

با استفاده از ویوز و ابزارهای قوی موجود برای حالت نمایش، فقط کافی است گنجایش مناسب برای هر نوع محتوا و زمینه‌ای شامل انواع گوناگون رسانه (تصاویر، ویدئو، فایل های pdf و غیره) را تعیین کنید. منوهای قابل تنظیم با ایجاد مسیرهای دستیابی به محتوا از طریق دستگاه‌های مختلف، باعث ایجاد تجربه ی کاربری راحت و مطلوب میشوند.

جامعه‌ی استعداد و تجربه

جامعه‌ی استعداد و تجربه

جامعه جهانی دروپال، اسرار خود در مورد چگونگی انجام صحیح هر موردی را به اشتراک میگذارد. اگر پرسشی داشته باشید شخصی پاسخ آن را میدهد. با ایجاد را‌ه‌حل‌های پیش فرض، اقتدار متن باز را افزایش دهید. توسعه دهندگان دروپال به تجربیات جامعه جهانی دسترسی دارند. آخرین باری که از تهیه کننده نرم افزار خود تا این حد پشتیبانی دریافت کرده‌اید چه زمانی بوده است؟

ابزارهای کسب و کار، بدون محدودیت

ابزارهای کسب و کار، بدون محدودیت

دروپال به هیچ کسب و کاری چیزی را دیکته نمیکند بلکه این کسب و کار است که به دروپال امر میکند تا نیازهایش را برآورده کند. پلت‌فرم‌های بسیار زیادی هستند که با مجبور کردن شما به پیروی از روش خودشان برای انجام هر چیزی میل و خواسته خود را به کسب و کار شما تحمیل میکنند. دروپال برعکس این رویه عمل می کند: برای ایجاد راه‌حلی که بتواند الزامات خاص کسب و کارتان را برآورده کند از دروپال استفاده کنید. دروپال زیرساختی را برای ایجاد راه حل های بی حد و حصر ایجاد می کند.

نگارش آسان محتوا

نگارش آسان محتوا

ابزارهای ضروری برای ایجاد و انتشار محتوا، مانند ویرایشگر WYSIWYG که برای نرم افزارهای بازاریابی و تولید محتوا قابل تنظیم است. احراز هویت و مجوزهای مدیریت برای ویرایش فرآیندهای کاری و همچنین محتوا. نویسندگان، ناشران، مدیران و توسعه دهندگان سایت همگی برای تامین خواسته‌هایشان از دروپال استفاده میکنند، با فرآیند کاری که به آنها فقط دسترسی لازم برای ویژگی‌های مورد نیازشان را میدهد.

برنامه های کاربردی دیجیتالی

برنامه‌های کاربردی دیجیتالی یکپارچه

دروپال با اکوسیستم طیف وسیعی از فناوری‌های بازاریابی دیجیتال و سایر برنامه های کاربردی کسب و کار به آسانی ادغام و یکپارچه میشود، به این ترتیب نه تنها اکنون از مجموعه‌ای از بهترین ابزارها استفاده میکنید بلکه در آینده هم میتوانید آنها را با ابزارهای جدید ادغام کنید. و اینکه اولویت و تمرکز دروپال بر روی رابط برنامه کاربردی (API) است، بدان معناست که دروپال با قویتر کردن محتوا امکان مرتبط کردن آن با سایر سایت‌ها و برنامه‌های کاربردی را فراهم میکند.

اولویت با تلفن همراه

اولویت با تلفن همراه

ساخت سایت‌های ریسپانسیو و همچنین ایجاد برنامه‌های کاربردی تحت وب بطوریکه بازدید کننده‌ها بهترین و مطلوب ترین تجربه را داشته باشند، و اینکه از چه وسیله‌ای استفاده میکنند مهم نباشد. دروپال به بهترین و موثرترین شیوه ممکن، طرح ریسپانسیو را پشتیبانی کرده و رضایتمندی کامل کاربرانتان را در هر زمان و با هر وسیله‌ای که از آن استفاده کنند تضمین میکند.

پشتوانه‌ی زیرساختی قوی

پشتوانه زیرساختی قوی

دروپال بر پشتوانه فناوری مدرن LAMP ایستاده است: Linux، Apache، MySQL و PHP که همگی با هم از طریق ایجاد پلت‌فرم‌های دیجیتالی نسل آینده، در حال رفع نیازها و الزامات نام‌های تجاری و سازمان‌های انعطاف پذیری میباشند که با چالاکی و سرعت زیادی در حال رشد و پیشرفت هستند.

چند سایتی

چند سایتی

میتوانید بسیاری از سایت‌های خود را از جمله سازمانی، نام‌های تجاری، جغرافیایی وکمپین‌ها را بر روی یک پلت‌فرم واحد مدیریت کنید، پلت‌فرمی که امکان ایجاد و پیاده سازی سریع و آسان سایت را به شما میدهد.

محتوا به عنوان یک سرویس

محتوا به عنوان یک سرویس

معماری باز و رابط‌های برنامه کاربردی دروپال (API) ابزار و قالبی را در اختیار توسعه دهندگان وب قرار میدهد که بتوانند با استفاده از دروپال آنچه را که میخواهند ایجاد کرده و عملا با سایر منابع داده‌ها، محتوا و برنامه کاربردی، شامل ابزارهای فناوری بازاریابی، مرتبط شوند. محتوا از ارسال جدا شده است: محتوا را میتوان در هر جایی، با هر کانالی و به هر شکل و قالبی ارائه داد.

چند زبانه

چند زبانه

برای ارائه سایت‌های خود به مخاطبان چند زبانه‌ در سرتاسر جهان، میتوانید دروپال را به عنوان بخشی از استراتژی بومی سازی خود معماری و پیکربندی کنید. دروپال از طریق ترجمه و بومی سازی محتوا و تجربیات شما این امکان را فراهم میکند تا بتوانید به آسانی سایت‌هایتان را برای نواحی و مناطق مختلف جغرافیایی ایجاد و مدیریت کرده و سایت‌های یک تا چندین زبانه را پشتیبانی کنید.

میدان آرژانتین - خیابان وزرا - خیابان شهید رفیعی (۲۰) - پلاک ۱۰ - طبقه ۴ - واحد ۷ و ۸
طراحی سایت با دروپال (وب کاران)